Nachádzate sa: ÚVODNÁ STRANA / Aktuality

Harley-Davidson Discover More

Harley-Davidson , 06.05.2014

Harley-Davidson spustil odpočítavanie do začiatku ikonického cestovateľského zážitku pod názvom Discover more, na ktorom zdolá motocykel Harley-Davidson® Street Glide® tie najlepšie cesty Európy, Stredného Východu a Severnej Afriky, pričom prejde viac ako 20 000 km cez viac ako 30 krajín.

 

Dňa 5. mája 2014 štartuje na Strednom Východe expedícia Discover More, na ktorej začne motocykel Street Glide svoju jazdu cez dva kontinenty. Na svojej trase prejde najlepšie cesty a zažije úžasné kultúry, pamiatky a zvuky, ktoré predstavujú vášeň, vyjadrenie vlastného ja a cestovanie v štýly Harley-Davidson.

 

Táto jazda je jedným z najväčších podujatí organizovaných spoločnosťou Harley-Davidson. Jej súčasťou sa stane viac ako 50 špeciálne vybraných jazdcov z Európy, Stredného Východu a Severnej Afriky, ktorí si budú predávať štafetu a zdieľať svoje zážitky online. Títo jazdci boli vybraní spomedzi fanúšikov na sociálnych sieťach, známych osobností, žurnalistov a významných motorkárov-cestovateľov. V auguste 2013 spoločnosť Harley-Davidson spustila Projekt RUSHMORE, ktorého cieľom je od základov vylepšiť každý aspekt jazdy na dlhé trasy na základe informácií od zákazníkov. Expedícia Discover More bude ukážkou úžasných zážitkov, ktoré môže jazdec zažiť na cestách naprieč Európou, Stredným Východom a Severnou Afrikou popri skvelej ovládateľnosti a úžasnom pohodlí motocyklov Harley-Davidson.

 

Na zdokumentovanie tejto výpravy uzavrela spoločnosť Harley-Davidson partnerstvo so spoločnosťami KngLAD a itdrewitself za účelom zachytenia autentických okamihov plných emócií, dobrodružstva a objavovania, ktoré čakajú za každou zákrutou či odbočkou. Produkčný tím s 3 ľuďmi bude filmovať každý úsek cesty, zaznamenávať úžasné príbehy jazdcov a vytvárať pútavý obsah, ktorý ukáže napätie a vzrušenie z cestovania na motocykli Harley-Davidson. Fanúšikovia z celého sveta budú môcť sledovať novinky, fotografie a videá z cesty v reálnom čase cez sociálne médiá a webovú stránku Discover More (www.h-d.com/discovermore).

 

V závere výpravy Discover More, dňa 6. septembra 2014, dorazí model Street Glide do Rakúska na podujatie European Bike Week. Jazdci, ktorí sa zúčastnia expedície Discover More, oslávia vyvrcholenie výpravy spolu s tisíckami ďalších vášnivých fanúšikov motocyklov na najväčšom bezplatnom európskom motocyklovom festivale pod šírym nebom. Motocykel, ku ktorému sa počas jeho cesty pripoja stovky ďalších vášnivých cestovateľov, sa bude do konca roka 2014 vystavovať na výstavách po celej Európe.

 

Matthew Knott, manažér pre komunikáciu v Harley-Davidson EMEA, vyhlásil: „Je pre nás veľmi vzrušujúce, že môžeme zahájiť expedíciu Discover More. Je to najväčšia samostatná jazda, akú kedy spoločnosť Harley-Davidson organizovala v rámci Európy, Stredného Východu a Afriky. V nadväznosti na Projekt RUSHMORE, spustený v auguste minulého roka, bude expedícia Discover More ukážkou úžasných dobrodružstiev a objavov, ktoré môže jazdec zažiť na cestách s motocyklom Harley-Davidson.“Lokálne trasy a jazdci budú oznámení včas. Pripojte sa do diskusie na sociálnych sieťach pomocou značky #DiscoverMore2014 a navštívte lokalitu www.h-d.com/discovermore, kde nájdete všetky najnovšie správy a novinky o výprave Discover More.

 RSS | Obchodné podmienky © MotoRoute 2009-2020 Všetky práva vyhradené.

MotoRoute Slovakia, s.r.o., Sabinovská 49, 082 21 Veľký Šariš, IČO: 47 359 889, DIČ/IČ DPH: SK2023891364 zapísaná v OR SR Oddiel Sro, vložka č. 29068/P. Zaujímavé odkazy: www.motolife.sk